Ne pouze u podniků je vizitka běžný způsob představení. Stále více soukromých osob používají vizitky pro sdělení kontaktních informací, které dnes lze vytisknout na domácí tiskárně. Bohužel takto potom hotové vizitky vypadají: neprofesionální design, rozmazané barvy a texty a nerovnoměrný ořez, což pak způsobí pravý opak a to je to, že si příjemce vizitky bude myslet, že někdo kdo má tak neprofesionální vizitky asi tak i pracuje a vizitku vyhodí. To je velká škoda.

Hodně lidi netuší, jak snadná a levná je dnes výroba profesionálních vizitek. U online tiskáren, jako www.logiprint.cz, je to pouze pár kroků k hotové vizitce. Nejlépe se na to podíváte sami. Klikněte proto v menu na tiskoviny a pak na vizitky. Otevře se Vám úvodní stránka na které najdete tři provedení vizitek: černo-bílé a jednostranné vizitky standard, náročnější plnobarevné, jednostranné a nakonec i oboustranné vizitky premium. Jelikož vidíte přímo na první straně, co Vás každé provedení vizitek bude stát, je volba jednoduchou věcí: klikněte na požadované provedení a pokračujte v nákupu. Pro toho, kdo má ještě potíže při volbě správné vizitky, se může podívat kliknutím na \"cenová kalkulace\" jaké další možnosti existují a kolik stojí vyšší náklady. Zde uvidíte i všechny alternativní papírové druhy, které lze mo6no objednat.

Nyní si vyberte jeden z nespočetných návrhů z nejrůznějších rubrik nebo přeneste vlastní návrh ve tvaru pdf, jpg nebo tif. Do vizitky dodatečně můžete vložit texty, loga nebo fotky. Pokud nemáte vlastní podklady, můžete si vybrat jeden z našich připravených návrhů z různých rubrik, jako například architektura, gastronomie, finance, hudba, sport, transport a mnoho dalších. V případě pochybnosti se podívejte do více než jedné rubriky a uvidíte, jaká vizitka se vám nejlépe hodí.

Nyní vložíte vaše informace do šablony. Náš tip: hodně regionálních podniků a osob zapomínají občas telefonickou předvolbu okresu a země, což je důležité pro internacionální kontaktování. Zadejte tedy raději více než méně kontaktních informací a nezapomeňte vložit i vaši internetovou a emailovou adresu. Je podceňováno kolik lidí se předem dívají na vaši internetovou stránku než vás budou kontaktovat poté co obdrželi vaši vizitku.

Vaše vizitka má vlastně pouze jeden účel: zvýšit vaši popularitu a umožnit potenciálnímu zákazníkovy přímý kontakt. Nezáleží na tom zdali telefonicky, faxem nebo přes internet - umožněte vašim zákazníkům snadný přístup k vašemu podniku jinak zvolí konkurenci, která umožňuje snadnější přístup. A ještě něco: pokud máte kamenný obchod, nezapomeňte na vizitce uvést otevírající doby. Ten, kdo vybaví své vizitky s těmito informacemi, obdrží za nízkou cenu profesionální marketingové nářadí, které má na dnešním trhu neocenitelnou hodnotu.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Vizitky