Podívejte se prosím na recenze na webových stránkách mrtester.cz a přečtěte si jak jiní zákazníci ohodnotili naši tiskárnu. Naši tiskárně logiprint.cz můžete důvěřit a objednat všechny Váš tiskoviny přímo přes internet u jedné z největších tiskáren Evropy.

Tiskařství je tradiční technika, která byla v průběhu posledních staletí vylepšena až na dnešní vysokou technickou úroveň . Protože byl knihtisk jedinou možností vyrábění knih ale zároveň i velmi obtížná záležitost, stali se vynálezy v této oblasti velmi důležité. Tyto časem nahradili namáhavou ruční práci a umožnili tak výrobu tiskovin na prvních poloautomatických tiskařských strojích. Jelikož se požadavky na tisk v souvislosti rostoucí poptávky masových médii zvýšili, vzniklo čí dál tím víc tiskařských podniků.

Co je tiskárna

Tiskárna je tiskařský podnik, který poskytuje výrobu nejrůznějších tiskovin a často i reklamních předmětů. V této souvislosti najdete v tiskárně nejen technické a mechanické vybavení ale i potřebné tiskařské technologie. Podnik tím pádem může použit různé tiskové metody. Kromě toho se každým novým požadavkem na přetiskové přípravy a další zpracování rozšiřuje objem technických možností. Tyto mají v v odborném jazyce název „prepress“ a „postpress“.

Druhy tiskáren

V závislosti na realizované výrobní postupy je možno tiskárny rozdělit do různých skupin. Jako první se existují tiskárny, které nabízí rozsáhlý sortiment tiskovin a které jsou tím pádem zaměřené na výrobu několika skupin produktů. Tyto podniky patří ke skupině velkých tiskáren. Pokud je podnik specializován na výrobu jediného výrobku - jako například noviny, samolepky nebo nástěnné kalendáře – dostává podnik příslušný název, například \"novinová tiskárna\". Pokud se podíváte, které tiskové technologie tiskárny dnes používají, je poznat signifikantní rozdíl v použitých způsobech. Tyto podají informaci o druhu tiskárny. Nejčastěji se vyskytující druhy jsou:
  • kotoučový tisk
  • archový ofsetový tisk
  • digitální tisk
  • sítotisk.
Na rozdíl od tiskáren, které jsou zaměřené na výrobu široké škály výrobku, existují hodně podniků, které jsou specializované na výrobu jednoho určitého výrobku. Často se u těchto výrobků jedná o unikátní a komplexní tiskové výrobky. Částečně se zde ještě pracuje ručně nebo s pomocí starších mašin. Omezenou škálu výrobku mají například tiskárny, které realizují mimořádné zakázky. V této oblasti najdete tiskárny, které vlastní technické podmínky na tisk peněz a bankovek, průkazek a tzv. \"dokumentů ohrožené paděláním\".

Internetové tiskárny

Pokud si prohlédnete naše webové stránky logiprint.cz, najdete působivé a kvalitní výrobky polygrafického průmyslu. K těmito patří vedle tiskovin, které Vám jsou jistě známé i pod výrazem tisková media, profesionální pozvánky a oznámení pro každou příležitost a především vizitky. Kvalita těchto výrobků, ke kterým patří i vstupenky, je závislá na profesionální tvorbě tiskových podkladů. Mnoha tiskáren nenabízí své užitečné služby pouze ve vlastním okolí ale i zároveň přes internet prostřednictvím internetové tiskárny. Tyto obchodní oblasti, které vznikli současně s internetem, jsou spojené s tzv. online tiskárnami a představují vysoce zákaznicky orientovanou možnost jak objednat kvalitní tiskoviny dle osobního vkusu.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Tiskarna