Chcete-li tisknout školní časopis, je potřeba hodně práce a pilné ruce. Zkoumání, diskutování a napínavé a aktuální vyjádření témat, vyhledávání vhodných fotek a snímků a pozdější prezentace svým spolužákům a učitelům – to jistě není snadný úkol. Nechat tisknout konečný produkt a pak držet hotovou práci v rukách, určitě přináší hodně chvály a uznání ze všech stran.

Tisk Vašeho samostatně vytvořeného školního časopisu není pro profíky od internetové tiskárny logiprint.cz žádný problém. Přeneste Vaše podklady přímo přes internetovou stránku, objednací postup je příliš jednoduchý: stačí zvolit požadovaný výrobek a nastavit modifikace jako formát, tloušťka papíru, povrchová úprava a další zpracování, množství a další důležité informace. Poté je uvedena konečná cena. Není problém na zadaných modifikacích provést změny. Můžete se kdykoliv vrátit o krok zpět a upravit zvolené specifikace. Máte-li vybráno a jste-li spokojení s cenou, musíte už pouze jen přenést Váš soubor ve formátu pdf. Aby jste mohli vytisknout Váš školní časopis, chybí ještě jedno kliknutí na „objednat“ a je to! Jako platební způsob Vám je k dispozici buď platba předem na účet, kreditní nebo debetní platební kartou anebo elektronickými způsoby PayPal a clickandBuy. Již po několika dnech Vám bude doručen Váš vlastní školní časopis. Stejně tak jednoduché to je se všemi našimi výrobky, které jsou podrobně uvedené na naši internetové stránce logiprint.cz. Jistě si vyberete i vy jednu z našich tiskovin v nejlepší tiskové kvalitě.

Jestli to jsou pozvánky ke každé příležitosti, tisk vizitek, samolepka nebo svatební oznámení – tiskneme vše pro každou příležitost! Potřebujete brožuru na prezentaci Vašich výrobků - vše zařídíme! Připravujete letáky na oslavu – není pro nás vůbec žádný problém! I pozvánky k výročí, zlaté svatbě nebo křtění – vše připravíme! Potisk vlastními motivy a fotkami není možný pouze jen na papír ale i na trička nebo na fólie. Jak vidíte, školní časopis není jediná tiskovina kterou nabízíme. I například diplomové práce nebo knihy se nechávají u nás vytisknout. Tiskneme skoro všechno na skoro všech materiálech. Podívejte se na naši internetové stránce, určitě se to pro Vás vyplatí!

Mimochodem: za to, že se povedl školní časopis můžete odměnit všechny spolupracovníky a pomocníky sladkým překvapením. Nabízíme totiž obrázkový dort, který si můžete nechat potisknout například fotkou celého týmu.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Školní časopis