Samolepky jsou nutností pro každý podnik. Přitom je minimální požadavek na samolepky se vyskytující logo podniku. Ještě lepší je pokud jsou vytvořené v dotyčných barvách korporačního designu podniku. To zaručuje opětné rozpoznání u zákazníků a je důležité pro image podniku.

Je samozřejmé, že jsou kladené určité požadavky na tiskovou kvalitu, kterou zaručujeme. Ale i soukromé osoby ušetří čas a vynaložení úsilí pokud použijí samolepky. Jednoduše a čistě polepte dopisy, balíky, knihy, sešity a poznámkové bloky s Vaši osobní samolepkou. Vytvořte si samolepky samostatně. Vyberte si ze stovek předloh tu, která se Vám nejvíc líbí a která se k Vám nejvíc hodí. Anebo přeneste Váš osobní návrh nebo vlastní fotku.

Naše samolepky nabízíme ve dvou velikostech: provedení „Midi“ a „Maxi“. Rozměry samolepek „Midi“ jsou 5,5 na 2,5 cm, rozměry „Maxi“ jsou 8,5 na 5,5 cm. Ceny samolepek „Midi“ se pohybují mezi 220,- Kč za 150 kusů a 890,- Kč za 1200 kusů. Ceny samolepek „Maxi“ se pohybují mezi 270,- Kč za 150 kusů a 1760,- Kč za 1200 kusů. Na území ČR účtujeme pouze poštovní paušál ve výši 210,- Kč. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

Vaše samolepky vytiskneme pomocí čtyřbarevného tisku na bílých samolepících etiketách, které ale nejsou vhodné na vnější použití. U varianty „Midi“ obdržíte patnáct samolepek na jednom DIN A5 archu, a čtyři samolepky na archu DIN A4 u varianty „Maxi“. Zásadně máte možnost přenést Váš vlastní návrh, logo nebo obrázek do pozadí šablony anebo můžete využít jeden z našich návrhů. V posledním případě stačí vložit jméno, adresu a další kontaktní údaje do šablony. Vaše samolepky jsou pak osobité a nezaměnitelné.

Po vložení kontaktních údajů se Vám ukáže náhled, který si můžete pak prohlédnout i ve vyšším rozlišení. Pokud zakázku nechcete odeslat ihned anebo pokud chcete Vaše údaje upravit později, můžete Váš návrh uložit na 30 dnů a potom v případě potřeby objednávku dodělat a odeslat. Pro uložení je pouze potřeba vložit Vaši emailovou adresu do dotyčného okénka a okamžitě obdržíte od nás email s odkazem s pomocí kterého můžete později provést další úpravy. Kliknutím na odkaz „Upozornění k barvám“ obdržíte informace o tom kde a jak lze pracovat v barevném prostoru CMYK tak aby jste obdrželi tiskové výsledky s kterými budete spokojeni. Celkový dodací čas se pohybuje mezi čtyrmi a sedmi pracovními dny po zahájení výroby. Nezáleží na tom jestli potřebujete samolepky pro osobní nebo domácí účel anebo jestli si je necháte vyrobit pro profesionální potřeby ve Vašem podniku – naše tištěné materiály jsou vysoce kvalitní a výsledek Vás jistě přesvědčí.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Samolepky