Polep auta je účinná reklama!

Samolepící fólie na autech jsou vidět přes celý den na nejrůznějších místech nejrůznějšími lidmi. I v případě, že jste Vaše auto zaparkovali, mají kolemjdoucí možnost realizovat Vaši reklamu. Z tohoto důvodu je polepení auta ideální mobilní reklamní plocha pro Vaši firmu nebo internetovou stránku. Tento způsob reklamy je nenákladný a velmi účinný. Mnoha obchodních vozů a menších náklaďáků nabízí velké, volné plochy, které jsou ideální na připevnění řezané reklamy. U menších dopravních vozidel je vhodné připevnit folie přímo pod značkou, v horní části čelního skla nebo přímo na zadním okně. Čím jsou samolepící fólie nápadnější, tím jsou účinnější. Větší fólie lze vzít na vědomí rychleji ale i menší můžou působit účinně pokud jsou umístěné správně.

Zde si můžete vytvořit Vaši samolepící fólii úplně samostatně a dle Vašich představ. Jednoduše zvolte požadovanou velikost a typ, velikost a barvu písma. V nabídce jsou fólie od 10 cm do tří metrů. Tím pádem je možno vytvořit i velmi široké folie. Váš popis obdržíte na UV-odolné premium-fólii s pětiletou zárukou, buď v jednotlivých písmenech nebo po řádcích. S pomoci přenosné fólie pak připevníte Vaši samolepící fólii dle přiloženého návodu jednoduše a bez větší časové náročnosti na vozidlo. Pokud budete chtít připevnit polep skla zevnitř, poskytneme Vám zrcadleně obrácenou fólii. Naše fólie jsou vhodné pro dlouhodobý polep vnitřních a vnějších ploch. I barevné samolepky časem neztratí brilianci. Naše zboží odpovídá nejvyšším standardům kvality.

Samolepící fólie není vhodná pro vozidla a nákladní auta ale i na:
  • polep lodě
  • polep letadla
  • polep motorky
  • polep kola
  • polep výloh

a mnoha dalších hladkých nebo lehce vyklenutých ploch. Dokonce i na světelnou reklamu lze připevnit fólie.

Polep soukromého vozidla

Mnoha řidičů ozdobují své auta běžnými motivy a popisy. Pro tento účel jsou v obchodě k dostání hotové samolepky. Tím častěji se motivy a fráze na silnicích zopakují a nabídka neobvyklých nápadů je omezená.

Mnohem osobitější je samostatně vytvořený popis s vlastním textem. Vtipná fráze není pouze ozdobná ale zároveň dovede i rozesmát další účastníky silničního provozu. S výraznou větou můžete lidem kolem Vás sdělit, co Vám je důležité. Samolepící fólie na vozidlo Vám nabízíme i v menších velikostech které jsou pak například vhodné na polep zadního skla. Vaše kreativita není nijak omezena. Vhodná je individuální samolepící fólie i jako dárek a určitě každého překvapí. Osobitý polep auta je pouze jedna z mnoha dalších možností jako například:
  • polep notebooku
  • polep hudebního nástroje
  • polep kufru
  • polep ledničky
  • polep okna

a mnoha dalších předmětů u kterých je samolepka oblíbené ozdobení.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Samolepící fólie