Oficiální funkce třídní pokladny je financování maturitního plesu, maturitních triček a všech těch nutných věcí kolem maturity. Ve skutečnosti se mezitím ale konají tolik akcí, slavností a výletů, pro které se vyplatí sáhnout do třídní pokladny, že po ukončení zkoušek z uspořeného zůstane pouze málo peněz.

My u logiprint.cz víme, že se musí financovat i maturitní slavnost jelikož je nezapomenutelná vzpomínka, možná poslední příležitost, kdy se setká celá třída a je určitě událost na kterou si všichni budou vzpomínat ještě mnoho let. Z tohoto důvodu nabízí logiprint.cz ročenky k nejlepším kondicím aby účel třídní pokladny zůstal i v posledních dvou letech před maturitními zkouškami ten stejný: financování slavností, pomoc finančně slabším spolužákům a úhrada nákladů za školní jízdy.

Cena tisku ročenky od logiprint.cz je sice přizpůsobena na obsah peněženky studentů ale i přes to se kvalita tisku dovede vyrovnat ceně. Jelikož i ročenka je důležitá vzpomínka. Sice neukazuje bývalé spolužačky a spolužáky v překrásných šatech a elegantních oblecích, které se nosili na poslední vzájemné slavnosti ale i tak si ročenku za několika let rádi prohlížíme a vidíme bývalé kamarády tak jak každý den chodili do školy a tak jak každý den určili vlastní každodenní život.

Tiskárna potřebuje pro tisk pouze hotový návrh jednotlivých stran ročenky. Nemusí to být perfektní – ročenka působí i když jsou fotky a texty souladné a je zvolené pěkné písmo a spolužáci zvolili svoje nejlepší fotky.

logiprint.cz má k dispozici i další výhodné a kvalitativní nabídky v souvislost s maturitou. Nechte se přesvědčit maturitními novinami nebo maturitními samolepkami s vlastní fotkou nebo logem nebo tričkem s nápisem ročníku tak že si budete moct vzpomenout i na vlastní studium a pravděpodobně i na nejhezčí čas života – i když studujete daleko a další třídní schůze se ještě ani nepřipravuje.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Ročenky