Pozvánky jsou stylový úvod pro všechny slavnostní příležitosti jako narozeniny, zasnoubení, svatby, křty, zaškolení, promoce a mnoha dalších, které se slaví s příteli, rodinou, známými, sousedi a nejbližšími. Včasná příprava nechává volné místo pro kreativitu. Seznam hostů a zasedací pořádek zásadně rozhoduje o úspěšnosti cele slavnosti. Pozvánky se posílají co nejdříve: buď telefonicky, e-mailem, sms, online anebo ve tvaru koupené a vyplněné pozvánky. Toto jsou neoriginální způsoby a často i časově náročnější. Lepší možnost je zde hotově vytištěná pozvánka, což je zároveň i nejvhodnější způsob pozvat své hosty.

S profesionálně vytištěnými pozvánkami, které jsou graficky zpracované pro dotyčnou slavnostní příležitost, jste na jisté straně. Již motiv, který je zobrazen na pozvánce a na dalších tiskovinách, jako např. stolní kartičky, může nadchnout vaše hosty. Základní barva celé slavnosti by přitom mela dominovat i na pozvánkách a stolních vizitkách. Pokud jsou stoly zdobené růžemi, doporučuje se zvolit i motiv růže pro pozvánky - takto je zajištěná jednotnost celkového vzhledu. Stejně tak se můžou použít jiné dekorativní prvky vhodné k slavností příležitosti. Stylové pozvánky povzbudí radostné očekávání a připomínají na důležité události.

Ne každý je zkušený grafik a má všechny nezbytné technické požadavky na perfektní tiskový výsledek. Online tiskárna zde znamená ideální alternativu. Pokud se chcete nechat inspirovat, může Vám pomoct řada šablon, stačí jen zvolit požadovanou rubriku nebo slavnostní účel. Poté Vám budou ukázané různé dekorativní předlohy ve stojatém a ležatém formátu. Až jste našli pro vás vhodný motiv, můžete do této vložit vaše texty a popřípadě i fotky. Pořadí textů lze možno upravit stejně jako se dají změnit typ, velikost a barva textu. Nepotřebujete k tomu mít žádné grafické znalosti. U tvorby předlohy platí, že by se nemělo požívat příliš mnoho grafických prvků, nejdůležitější je přitom ale volba písma, která by měla padnout na lehce čitelné písmo.

Po důkladném přezkoumání všech textu na vaši pozvánce, může být zakázka dokončena online. Vyberte si mezi různými druhy papíru a rozhodněte o množství. Nakonec odešlete vaši objednávku spolu s potřebnými informacemi pro doručení a fakturaci. Celá objednávka a přenos osobních dat probíhá šifrované přes náš bezpečnostní server.

Pokud budete chtít použít vlastní návrh pro vaše pozvánky, nabízíme vám možnost přenosu hotových grafických podkladů. Při tomhle způsobu ale musíte dbát na některé věci. Ke každé straně dokumentu musíte připočítat 3mm jako přídavek na ořez což znamená, že dokument musí mít rozměry 216x154mm a ne 210x148mm, což je pak konečný výsledek po ořezu. Dále by se důležité grafické prvky neměli nacházet blíže než 3mm od okraje konečného formátu.

Objednané pozvánky přesvědčují pak jistě budou úspěšným úvodem vaši slavnostní příležitosti. Jistě vám nikdo už neodřekne.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Pozvánky