Proč mít krabičku na vizitky

Kdo to nezná? Objednali jste si zrovna vizitky a těší Vás, že všechny Vaše přání ohledně tvorby a všechny požadavky na tiskovou kvalitu byly splněny ale po týdnu zjistíte, že to nebyl dobrý nápad je nosit v kapse košile nebo v kabelce. Výsledek jsou vizitky s pomačkanými rohy, otřepenými hranami a rozmazaným povrchem a tyto jistě nikdo nechce předat svým klientům nebo známým. Jelikož tento problém moc dobře známe, nabízíme Vám v naši online tiskárně příslušné pouzdro jako doplněk k Vašim vizitkám. Toto etui je velmi lehké a ploché tak, aby jste jej mohli nosit nenápadně v jakékoliv kapse. Zároveň je pouzdro tak stabilní aby se při nejmenším namáhání nezdeformovalo. Povrch je matný, stříbrný a tím pádem nadčasový jelikož dojem není ani příliš intenzivní ani neseriózní.

Kapacita vizitek je závislá od gramáže papíru jednotlivých vizitek. Rozměry krabičky jsou 93mm x 59mm. Vhodné vizitky si můžete vybrat přímo u naši internetové tiskárny, jelikož zde máme přichystaný velký výběr nejrůznějších motivů.

Pouzdro jako dodatek k vizitkám

Pokud objednáváte u nás vizitky, je další výhodou ta, že můžete jednoduše přidat pouzdro na vizitky aniž by jste museli přejít na naši webové stránce do dotyčné sekce. Pokud se rozhodnete pro tisk vizitek stačí kliknout pouze na jedno malé tlačítko pomocí kterého přidáte krabičku do nákupního košíku a to za výhodnou cenu 149,- Kč včetně DPH. Nic není jednodušší.

S našim pouzdrem na vizitky už nemusíte mít strach před rozmazáním barev ve Vaši košili. V naši internetové tiskárně si můžete vybrat mezi bezbarvými nebo barevnými předlohami. Při tvorbě na logiprint.cz neexistují žádné omezení – zvolte vhodný motiv anebo pokud nenajdete to co jste si představovali, přeneste vlastní fotku a za několika málo okamžiků můžete odeslat Vaši zakázku.

Aby Vaše vizitky časem neztratili působivost barev – což se jistě stane, pokud je budete nosit v kapse – používejte pouzdro na vizitky. Pouzdrem si ušetříte i další náklady za poškozené vizitky a můžete se delší dobu vyhnout další objednávce vizitek. Vizitkový zásobník je vyroben výhradně pro logiprint.cz. Etui na vizitky je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, hrany jsou zaobleny a tím pádem nehrozí zranění o ostré hrany. Pouzdro není příliš těžké ale ne zas tak lehké, aby se pod vnějším tlakem zdeformovalo.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Pouzdro na vizitky