Vytvořit vlastní pohlednice jednoduchým způsobem

I přes technologického pokroku v celém světě jsou obyčejné pohlednice pořád ještě nejoblíbenější způsob vedle SMS zpráv i když tato umožňuje mnohem víc možností. Tradičnímu kouzlu ručně napsané pohlednice ještě nikdo nedovedl odolat. Ovšem se i zde časy změnili, což může být bez váhání podpořeno, jelikož zmíněné kouzlo i přes zásadní změny zůstává. Nyní můžete například použít vlastní motivy pro tvorbu dopisnice a tím pádem nechat tisknout úplně individuální tiskovinu. Naše tiskárna logiprint.cz Vám mimo všechny potřebné nástroje nabízí i velmi užitečný tvůrčí prostor, na který máte neomezený přístup. Tento Vám mimo užitečných pomůcek nabízí dokonce i informativní instrukční videa, které vysvětlují krok po kroku, jak vytvořit a objednat jednotlivé tiskoviny. Skutečným vrcholem naši nabídky je ale konečná cena výrobků. A pokud si myslíte, že vzhledem k nízké ceně je i tisková kvalita nízká, tak se mýlíte. Klademe zvláštní důraz na kvalitní provoz a výhradní použití kvalitních materiálů.

Užitečná možnost jak vytisknout názorné pohlednice

Pokud se Vám zalíbila naše nabídka, dozvíte se nyní jak jednoduše můžete efektivně využít tvorbu a pozdější možnost tisku vlastních pohlednic pro Vaše účely. Chcete-li nyní konečně vědět, kterými kroky musíte pro individuální vytvořenou pohlednici projít, můžete jednoduše vyvolat naši domovskou stránku a klikněte na symbol \"pohlednice\". Odtud jste převedeni na další konfigurační stránku. Zde můžete nastavit všechny potřebné konfigurace které mimo jiné zahrnují i formát, druh papíru a způsob tisku. Další zpracování umožňuje i povrchovou laminaci. Samozřejmě lze možno aplikovat i sponzorství, které Vám umožňuje slevu ve výši 5% pokud vložíte naše logo do Vašich tiskových podkladů. Poslední krok je nastavení množství což umožňuje nastavení od 25 do 100000 kusů pohlednic. To zdůrazňuje možnou oblast použití pohlednic, což znamená, že jsou oslovené jak soukromé tak i podnikatele, takže jistě každý najde vhodný výrobek. Nyní už jen musíte přenést Váš vlastní návrh přes naši webovou stránku logiprint.cz. Výroba pohlednic trvá průměrně 3-4 pracovních dnů a je okamžitě poté odeslána.

Mimo pohlednice Vám nabízíme i další tiskoviny jako například online vizitky, kancelářský papír, tisk bookletu, papírový vzorník nebo dort s fotkou.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Pohlednice