Nástěnný kalendář jako obchodní dárek

Internetová stránka logiprint.cz Vám mimo potisku reklamních materiálů nabízí i čtyři druhy nástěnných kalendářů, ze kterých můžete zvolit ten pro Vás nejvhodnější. Kromě jednostranného černobílého provedení plánovacího kalendáře o rozměrech DIN A2, do kterého lze vložit vlastní texty, je zákazníkovi k dispozici další oboustranné provedení. Tato je na základě dvoustranného rozvržení měsíců výhodnější vetším zobrazením jednotlivých políček každého dnu. Pro vyšší nároky samozřejmě najdete i náročnější provedení nástěnných kalendářů s plnobarevném potiskem a rozšířenými údaji k jednotlivým dnům. Zde máte také možnost volby mezi různými barevnými návrhy které se mezi sebou liší obzvlášť dotatečnými detaily. Jednostranné provedení je obzvlášť význačné možností přenosu a umístění firemního loga nebo hotového grafického podkladu. Jednostranný nástěnný kalendář má pouze místo pro nejdůležitější denní poznámky. I přes stejný tiskový formát DIN A2 poskytuje oboustranný plánovací kalendář oproti prvnímu provedení na základě dvojnásobné plochy větší prostor pro denní poznámky. To Vám umožní přehledným způsobem najít předem zapsané termíny.

Zvláštnost nabídky je přitom, že můžete přenést vlastní logo nebo jiné grafické podklady nejjednodušším způsobem na logiprint.cz-server což je možno volbou dotyčné složky na Vašem počítači, které jsou použité pouze v souvislosti tvorby vlastního nástěnného kalendáře. Kromě těchto možností si můžete vybrat jeden z mnoha dalších návrhů, které se liší hlavně v barvách, typech písma a uvedených letech. Pomocí přehledného rozehrání návrhů lze jednoduše zvolit, upravit a uložit jeden z těchto návrhů. Rozsáhlejší možnosti tvorby a upravení návrhů je možno pouze v sekci barevných druhů ročních plánovacích kalendářů.

Samozřejmě lze zvolit mimo nastavení barev a typu písma také požadovaný druh papíru jako například:
  • 120g Ofsetový papír, bílý
  • 135g Ilustrační, lesklý, bílý papír
  • 170g Ofsetový papír, bílý
  • 170g Ilustrační, lesklý, bílý papír
Takto můžete zvolit samostatně, který papír je pro Váš účel ten nejvhodnější. V závislosti zvoleného provedení a druhu papíru Vám bude uvedena cena, kterou lze vypočítat pomocí integrované kalkulačky. Dále lze nastavit množství nástěnných kalendářů čím se cena ještě jednou dá ovlivnit, změna a konečná cena se Vám ukáže přímo na webové stránce. Objednáte-li například 2500 kusů, je cena pouze jednou tak vysoká jako 100 kusů. Zvláštnost poštovních nákladů je ta, že platíte pouze jednu paušální částku – nezávisle na množství a váze zboží.

Nástěnné kalendáře představují tím pádem ideální a funkční obchodní dárek od firem, které do něj můžou vložit své logo nebo firemní údaje. Jeho obsáhlými grafickými možnostmi je takovýto roční plánovací nástěnný kalendář vhodný osobní, exkluzivní dárek i pro náročné obchodní partnery.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Nástěnné kalendáře