Při práci v kanceláři se dá ušetřit hodně času když se použijí razítka. Dřevěné razítko, které je nejjednodušší a nejstarší možnost, můžete objednat na logiprint.cz stejně jako model Printy, který je k obdržení ve třech barvách krytu. Nebo pracujete raději s modelem Businessman? S integrovaným razítkovacím polštářkem se můžete koncentrovat na Váš úkol a rychleji razítkovat Vaše dokumenty nebo Vaši adresu. A dodatečný razítkový štoček zajišťuje vždy aktuální data na papíře.

Otisk razítka s Vašim logem nebo sloganem Vaši firmy působí vždy profesionálně. Vhodný razítkový štoček najdete u nás stejně jako výměnnou razítkovou podušku pro model Trodat Printy 4916, který má velikost 70 x 10 mm. Čtyři různé barvy obdržíte pro Vaše razítko: červenou, modrou, černou a zelenou. Abychom Vám mohli nabídnout co nejvyšší kvalitu výrobků, vkládáme důvěru jedině do výrobce Trodat.

Chcete si navrhnout Vaše razítko sami ale nechcete mít pro každý účel jednotlivé razítko? S příslušným razítkovým štočkem obdržíte během n2kolika okamžiků zcela nové razítko. Pro každé Vaše razítko existuje možnost individuální tvorby dalších razítkových štočků. Stejně jak pro Vaše dřevěné razítko tak i pro moderní verze Printy a Businessman najdete velký výběr nejrůznějších velikostí razítkových štočků.

Reklamní dárek může být také libovolná tiskovina s otiskem Vašeho razítka. Například najdete u nás barevné nástěnné kalendáře, které můžou Vaše klienty doprovázet celý rok. S tímto individuálním otiskem razítka má Váš klient dojem, že tiskovina byla zhotovena osobně pro něj.

Chcete si nechat tisknout booklet? U nás si můžete přenést jednoduše vlastní podklady a tento použít pro všechny další tiskoviny. Nebo se při tvorbě Vašich podkladů nechte inspirovat našimi návrhy. Ve sbírce návrhů, barevných variant a typů písma se najde určitě i něco pro Vás.

Také výhodné nálepky pro Vaše dopisní obálky a balíky se nachází v našem sortimentu. Nálepka je jednoduše odloupnuta a s zaokruhlenými rohy se stává oslovitelnou a nepostradatelnou pomůckou ve Vaši kanceláři. Ale také Vaše složky a aktovky můžete přeměnit s pomocí výhodných nálepek nebo otisku do nezaměnitelného dílu Vašeho kancelářského vybavení. Takto působí Vaše kancelář na první pohled profesionálně.

Podívejte se do našeho sortimentu a doplňte paletu Vašeho vybavení z našeho domu například razítkovacími štočky. Naše vysoce hodnotné tiskařské stroje nám dovolují Vám předložit výhodné cenové nabídky při stále lepší tiskové kvalitě běžných kancelářských tiskáren. I u papírů Vám nabízíme široký výběr: například matný papír vhodný na dodatečný popis nebo lesklý, ilustrační papír vhodný pro letáky - u nás se splní každé přání.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Razítkové štočky