Dřevěná razítka

Tato varianta razítka je Vám jistě známá jako klasická možnost, která se používala již před desítky lety. Z tohoto důvodu Vám jsou dřevěná razítka známá z různých oborů jako je smluvní právo, finanční sektor nebo úřednictvo.

Dřevěné razítko má například firemní nebo úřední účel nebo funguje jako pečetidlo. I když je tento prostředek známý z dřívějších dob, je i nastálo používanou a smysluplnou možností. Z tohoto důvodu představují dřevěná razítka i dnes nejprodávanější typ razítek vůbec.

Dřevěná razítka jsou tradiční předměty které jsou robustní a s dlouhou živností a nepotřebují žádnou další údržbu. U mnoha výrobců najdete dřevěná razítka v původním tvaru ale v odlišných rozměrech. Kromě toho se dřevěné razítka liší použitým písmem, logem anebo jestli jsou jedno- nebo víceřádkové. Populární jsou dle předlohy a potřeby pravoúhlé a čtvercové ale i kulaté a ovální formáty.

Díky vývoje internetu máte možnost tvorby individuálních razítek s pomocí kterých se můžou vytvořit lákavé otisky. Pokud si chcete pořídit informace ohledně tiskové techniky, měli by jste navštívit logiprint.cz.

Základní struktura

Dřevěné razítko se sestavuje z praktického držadla z bukového dřeva a gumové štočky. Držadlo je lakované a obdrží na přední straně nápis, který ukazuje text razítka a slouží k určení správného směru. Na zadní straně se nachází označení výrobce. Pro doživotní trvanlivost držadla a dřeva je zodpovědné přiměřené šroubování. Vedle standardizovaných výrobků v jednotných velikostech můžete použít nejrůznější speciální provedení. Gumové štočky, které jsou vyrobené z polymeru nebo vulkanizované gumy již nabízí malý výběr odpovídající požadavkům a potřebám.

Pokud chcete použít dřevěné razítko převážně s alkoholickými barvami, tak je výhodnější používat štočky z gumy, jelikož tyto agresivní barvy nenapadnou a nezničí přenosný materiál. Na druhé straně může štoček vykazovat rezistenci oproti olejovými barvami které se převážně používají v prostoru zpracování potravin, jelikož nezanechávají žádné stopy kyselin nebo jedovatých chemických prostředků.

Při výrobě dřevěných razítek se ze strany výrobců dbá na to aby štočky byly lité z přírodního kaučuku, což představuje výjimečně ekologickou variantu. Pro zlepšení kvality motivu a otisku se štočky podkládají mechovou gumou a jsou pak vhodné pro speciální oblasti použití. Prostřednictvím mechové gumy můžete nap5iklad otisknout rozsáhlé a detailní motivy. Otisk se z tohoto důvodu povede i na hrubém a silně strukturovaném povrchu.

Příslušenství

Pro použití dřevěného razítka jsou doplňky důležitým příslušenstvím. K těmito patří například razítková poduška, která potřebuje razítkový inkoust aby mohla obarvit razítko. Zpravidla nejsou barvy k obdržení pouze v několika barvových variantách ale i v zajímavých odlišných barvách. Dřevěné razítko se uschovává nejlépe ve speciálním nosiči.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Dřevěná razítka