Tvorba dopisní obálky jednoduše

Každá domácnost v dnešní době ještě často využívá poštovních služeb - ať jsou to
  • faktury
  • upomínky
  • smlouvy
  • nabídky
  • informace o změnách
  • reklamní sdělení
Jistě si myslíte, že v době největších elektronických vynálezů jako internet a email již není potřeba této přiměřeně staromódní poštovní cesty. Toto v každém případě neodpovídá pravdě. Aby dopisní obálky obdrželi i v této době smysl, můžou se dodatečně modifikovat tak, aby byly ulehčení v každodenním použití. Příklad pro takovéto ulehčení je například uvedení vlastní adresy na obálce, čím si ušetříte mnoha obtížné rukopisné práce. V některých firmách to může znamenat i lukrativní úsporu na zaměstnancích. Při nákupu individuálně vytvořeného výrobku se musí v určité míře dbát na to aby se využili určité nabídky aniž by se museli vzdát požadavky na dobrou tiskovou kvalitu. Aby se dala využít tato výhoda, nabízí naše internetová tiskárna logiprint.cz možnost vytvořit a během několika okamžiků a bez komplikací objednat vlastní dopisní obálku k nejlepšími podmínkám. Kromě toho dbáme na zachováni nejvyšších standardů kvality a pracujeme pouze s materiály nejvyšší jakosti. Následně se dozvíte, jak lze jednoduše vytvořit a objednat vlastní dopisní obálku.

Postup při tvorbě dopisních obálek

Zdali tedy máte zájem o naši velmi lukrativní nabídku, můžete provést tvorbu pomocí několika málo kroků. Jako první krok klikněte v seznamu výrobků na hlavní stránce logiprint.cz na symbol dopisních obálek nebo běžte přes menu do sekce „tiskoviny“ a pak zvolte „dopisní obálky“. Na další stránce jsou uvedené tři provedení obálek:
  • Obálky Standard – jednostranné
  • Obálky Premium – jednostranné
  • Obálky Premium – oboustranné
Preferujete-li možnost přenosu vlastní fotky nebo loga, který chcete umístit na Vaši obálce, zvolte jeden z dvou provedeních „Premium“, jelikož pouze zde je možný přenos grafických podkladů. Dodatečně můžete zde provést obsáhlou cenovou kalkulaci, která Vám zaručuje konečnou cenu nezávisle na tom, co do návrhu vložíte. Než se ale rozhodnete pro jeden z těchto tří verzí, musíte zvolit formát a zdali má Vaše obálka obsahovat okénko. Rozhodli jste se nyní pro druhou variantu, můžete zvolit na další stránce jeden ze stovek motivů z jedné z mnoha námi uvedených rubrik. Po zvolení vhodného motivu potvrdíte jedním kliknutím a poté máte možnost upravit zvolenou šablonu. Samozřejmě si můžete uložit jedním kliknutím nejoblíbenější motivy pokud se Vám líbí několika. Nyní následuje vložení osobních údajů. Za účelem zabránit předem pravopisným chybám, ukazuje se Vám zmenšený náhled na Váš návrh, oprava těchto je přímo možný. Kromě dopisních obálek obdržíte u nás ale i mnoho dalších výrobků. Další tiskoviny, které Vám můžeme nabídnout, jsou například samolepky, hlavičkový papír, tisk brožur a pozvánky na oslavu narozenin.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Dopisní obálky