Dohlížíte na vztahy s veřejností, staráte se o marketing ve Vašem golfovém klubu nebo jste zodpovědní za reklamu ve Vaši obci? Pak tedy pravděpodobně nemáte pro profesionální reklamní letáky a brožury. To nevadí! I přesto teď můžete udělat profesionální reklamu pro Vaše akce. Jednoduše se podívejte k nám na internet. U internetové tiskárny jako je například logiprint.cz můžete výhodně a jednoduše nechat tisknout malé brožurky ale i náročné lesklé prospekty nebo výroční zprávy. K tomu nepotřebujete ani určitý know-how.

Objednávkový systém Vás povede krok za krokem k hotovému výrobku a pomůže Vám i na místech, kde si nejste jistí pro co se máte rozhodnout. Například když přemýšlíte o tom jestli použít matný nebo lesklý papír, jaká gramáž papíru je nejvhodnější pro Váš účel a chcete si být absolutně jistí, že Vaše brožura bude mít stejný vzhled jak si představujete. Nejlépe to jednou vyzkoušejte.

Mimochodem máte možnost objednat i menší množství. Vezměte si jednoduše pár minut a začněte. Mimochodem je to zábavné vidět jak vzniká vlastní brožura. Poté co jste zadali text, je Vám tento ihned uveden na pravé straně. Takže kdykoliv uvidíte jak se to, s čím se zrovna zabýváte, vyvíjí. Samozřejmě můžete kdykoliv všechno změnit nebo upravit. Změňte například jenom barvu nebo velikost písma a uvidíte, že se celkový vzhled zásadně změní. Takto můžete ihned vyzkoušet čitelnost což je vlastnost která se často podceňuje.

Kdo jako podnikatel nemá dostatečně kapitálu pro získávání nových zákazníků, měl by i přesto investovat nízkou částku do tisku vizitky, hlavičkový papírů a malých brožurek. Takto se může prezentovat mnohem profesionálněji. To neplatí pouze pro internet ale i pro všechno co zákazníci vidí - což jsou například obchodní místnosti, reklamní prospekty, vizitky nebo hlavičkový papír.

Brožury jsou mimochodem vhodné pro výhodný marketing. Pokud sloučíte všechny informace o všech firemních službách, nemáte pouze něco, co můžete při rozhovoru nechat zákazníkům na paměť. Zákazník má pak možnost si v klidu prostudovat brožuru což přispěje k zakotvení informací. Často se takto prokážou další zakázky – investice do brožur se tím pádem už vyplatili.

A tak jednoduše je tvorba brožur: zvolíte napřed formát a požadovanou barevnost tisku. Přitom můžete například i vytvořit jednobarevnou brožuru, obálku můžete ale nastavit čtyřbarevnou – prostě tak jak to potřebujete. Poté zvolíte kvalitu papíru, matný nebo lesklý povrch, a jaké má být další zpracování, šití V1, lepení V2 a to je vše. Nyní už můžete odečíst konečnou cenu. Přeneste obsah a logo nebo fotky nebo vložte Vaše texty přímo online. Náš tip: nezapomeňte číslování stran aby bylo přiřazení stran správné. A to je vše.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Brožura