logiprint.cz: v nabídce máme i typometr

Při zařízení vlastní kanceláře nebo ale i pro osobní nebo pracovní účely by se měli integrovat pouze funkcionální předměty. Samozřejmě by tyto předměty měli vykazovat nejvyšší jakost aby mohli být optimálně integrovány do místnosti. Teprve perfektní symbióza těchto vlastností udělá z běžného výrobku kvalitativní kancelářský předmět. Jeden z těchto předmětů je například typometrické pravítko, které umožňuje uživateli přesnou práci a provádění nejrůznějších typografických úkolů. Jelikož typometrické měřítko obsahuje mnoha jednotlivých pomůcek, může uživatel ušetřit místo a vyhne se tím pádem nepořádku na pracovním stole. Z těchto důvodů Vám internetová tiskárna logiprint.cz nabízí toto kvalitativní typometrické pravítko k bezvadné ceně. Chcete-li se dozvědět víc o tomto výrobku a dalších zajímavých nabídkách, měli by jste číst dál.

Jednoduše objednat typometr u logiprint.cz

Pokud chcete objednat výhodný předmět, jako náš typometr, musíte provést pouze několika kroků. Klikli jste například na hlavní stránce na příslušnou ikonku „Typometrické pravítko“, obdržíte na další stránce obsáhlé informace o výrobku. Takovýto typometrické pravítko podpoří uživatele při provádění typografických práci na míru a prokazuje vysokou povrchovou kvalitu což zaručuje dlouhodobé použití. Chcete-li například změřit vlastní tiskoviny, můžete na to použít typometrické měřítko. Spektrum použití je u typometru velmi široké. Mimo jiné je s ním možné:
  • měření v centimetrech/milimetrech a v palcích
  • měření tloušťky čáry od 0,05 do 6,0 bodů
  • zjištění DIN A, B a C formátů
  • přepočet z DTP bodů do milimetrů a naopak
Další funkce tohoto 31,5 x 11 cm velkého pravítka jsou měření odstupu jednotlivých řádků v DTP bodech, zobrazení pozicí okénka dopisní obálky a hlavičkového papíru, pozice dírkování a lomů. Typometrické pravítko je vyrobené z PVC materiálu a představuje důležitou pomůcku při všech pracích na pracovním nebo soukromým stole a je k dispozici za vhodnou cenu. Naše renomovaná internetová tiskárna logiprint.cz nabízí kromě typometrického pravítka i další zajímavé výrobky a tiskoviny. Mezi němi se nachází například:
  • výroba samolepek
  • hlavičkový papír
  • tisk knih
  • tisk bookletu
  • tisk ročenky
  • dárkový kupon vzor
Hledáte-li další možnosti efektivní reklamy, můžete si ji také jednoduše vytvořit a objednat na naši internetové stránce. Kromě kvalitní samolepící fólie Vám nabízíme i individuální tvorbu profesionálních plakátů. Další výhodou je možnost tvorby, objednávky a platby přímo přes naši internetovou stránku při čem máte volbu mezi platbou na účet předem, debetní nebo kreditní kartou, elektronickým platebním systémem PayPal a ClickandBuy.

Zákaznický servis pouze v němčině a angličtině: +420 246019024
Emailová adresa: info@logiprint.cz

LOGIPRINT INTERNATIONAL PRINTINGFACTORY, SL y Cia S.Com

Copyright logiprint.cz, Impresum, Zrovna vidíte stránku Typometrické pravítko